top of page

Tool for Teen naujienlaiškis

Atnaujinta: 2022-08-10


2 -asis naujienlaiškis, 2020 gruodis


Erasmus + projektas - Strateginės Partnerystės jaunimui ,,Developing an Innovative Tool in Youth Work for Teen Parents” (liet.,,Inovatyvių priemonių darbui su nepilnamečiais tėvais kūrimas“)


„Tool4Teen Erasmus +“ projekto partneriai džiaugiasi, jog skaitote mūsų antrąjį naujienlaiškį. Paskutinį kartą savo naujienas rengėme 2020 m. vasario mėn., karantino laikotarpiu, nežinodami, kas bus ateityje. „Tool4Teen“ projekto dalyviai prisitaikė prie tokių sąlygų, pakeitė darbo stilių ir toliau sėkmingai palaiko ryšiu su savo tiksline grupe!


Ką jau padarėme?


Dirbame nuotoliniu būdu


Tiesioginį darbą su klientais pakeitus į nuotolinį, mes kaip ir kiti partneriai, galėjome saugiai organizuoti mokymus. Visai neseniai kai kurie partneriai savo šalyse, kuriose „Covid-19“ rodikliai mažėja, galėjo akis į akį organizuoti saugų mokymą.


Pirminį partnerių susitikimą turėjome nuotoliniu būdu 2020-12-04. Susitikimo metu partneriai oficialiai pristatė save ir savo organizacijas.


Susitikimo metu visi partneriai aktyviai dalyvavo nuotoliniame seminare, kad patvirtintume galutinę intelektualaus produkto IO1 versiją.

Šiuo metu MINTIES BITES kuria komiksus (IO1), kuriuose naudojamos partnerių parengtos temos.


Mūsų naujienas galite sekti www.mbites.lt arba Facebook.

8 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page