• Facebook
  • Instagram

BIČIŲ KOMANDA

Mintys baisininkės, bitės darbininkės
Aurelija Jankienė

Sveiki. Aš Aurelija asociacijos įkūrėja. ..

 Minties bitė 
Asociacijos įkūrėja
Socialinių programų koordinatorė
Anelė Masiulė

Labas, Bičiuliai! Jei dabar skaitote apie mane - tai aš esu dar nauja šios komandos bitė! Baigiau kūrybinių industrijų ir elektroninio verslo vadybos studijas, todėl komunikacijos, rinkodaros ir interneto platybių klausimais kreipkitės į mane :) 

Socialinių programų koordinatorė
Rasa Plienienė

Sveiki, aš Rasa. 

 Minties bitė 
 Minties bitė 

DAUGIAU APIE MUS...

 

Asociacija MINTIES BITĖS įkurta 2012 metais, siekiant telkti organizacijas ir asmenis bendram visuomenei naudingos veiklos vykdymui tenkinant viešąjį interesą.

 

   Užtikrinti socialiai pažeidžiamų ir socialinės asmenų/grupių socialinę integraciją, siekti lygių teisių bei galimybių ir vystyti socialinių problemų prevencijos priemones.

     

Mes siekiame:


• Skatinti, stiprinti ir ginti žmogaus, pilietines, demokratines teises ir iniciatyvas, socialinio solidarumo ir atsakomybės vertybes bei savanorystę; ugdyti asmenų sąmoningumą, pilietiškumą, patriotiškumą, toleranciją, kūrybingumą ir pan.


• Vystyti socialinių problemų prevencijos bei intervencines priemones ir mažinti socialinę atskirtį.


• Plėtoti bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų veiklą, jų įsitraukimą į socialinę veiklą; skatinti nevyriausybinių organizacijų omunikavimą, ekonominį savarankiškumą ir jų bendradarbiavimą su viešuoju sektoriumi.

Siekdama savo tikslų, Asociacija  rengia, kuria ir įgyvendina                                                                    įvairius profesinio, kvalifikacinio tobulinimo, neformaliojo mokymo programas, metodines medžiagas, projektus, socialinės partnerystės tinklus specialistams ir kitoms visuomenės grupėms bei asmenims.

Add a Title
3_20191210_153546
Add a Title
5 (1)
2_KoM_31ott19R
1

ADRESAS

Ežero g. 8 -122

ŠIAULIAI

LIETUVA

KONTAKTAI

Tel. nr. +37060788146
El. paštas: asociacija@mbites.lt

DARBO LAIKAS

PIRMADIENIS 8.00 - 17.00

ANTRADIENIS 8.00 - 17.00

TREČIADIENIS 8.00 - 17.00

KETVIRTADIENIS 8.00 - 17.00

PENKTADIENIS   8.00 - 16.00

PIETAUJAME 12.00 - 12.45

Rekvizitai:
Asociacija MINTIES BITĖS
Įm kodas. 302730937

Asociacija Mintiesbites kuria, rengia ir įgyvendina projektus, kurie remiami Europos Sąjungos lėšomis. Daugiau info: mbites.lt arba www.mbites.lt MINTIES BITĖS