top of page

KARANTINO METU ORGANIZUOJAME NUOTOLINIUS MOKYMUS

Atnaujinta: 2022-08-10

Džiaugiamės pirmaisiais mokymais, kuriuos rengėmė nuotoliniu būdu!


Nuotoliniai mokymai "PAŽINTINĖS FUNKCIJOS IR EMOCINIAI YPATUMAI SENĖJIMO PROCESE BEI PAGALBA KLIENTAMS“ (kodas SD20190134) įvyko BALANDŽIO 27 DIENĄ.


Dalyviams norint dalyvauti reikėjo turėti prieigą prie interneto ryšio, kompiuterį/išmanųjį telefoną/planšetę, ausines, rašiklį ir popieriaus bei elektroninį paštą, kuriuo galėjo bendrauti ir atsiųsti nuorodas.

Bendravome ir diskutavome nuotoliniu būdu! Mokytis ir atlikti užduotis buvo skirtas laikas, po kurio aptarėme kaip sekėsi visiems kartu 😊

Tai buvo puiki galimybė susitikti su naujais iššūkiais ir išmokti naujų dalykų. Tai nauja patirtis visiems, kuri reikalauja ryžtingumo bei kantrybės. Bet nauji potyriai – nauja patirtis. Tik atlikę visas užduotis ir išklausę visą programą dalyviai gavo pažymėjimus, kuriuos išsiuntėme paštu. :)

Mokymų trukmė: 8 akad.val. Kaina 25 eur. Registracija el. paštu asociacija@mbites.lt Klausimams tel. 867956301

......................................................................................................................................................................................


AČIŪ DALYVIAMS!!!


SVEIKI, BIČIULIAI!🤗🤗🤗

Norime pasidalinti ir kartu pasidžiaugti nuotolinių mokymų rezultatu!🙂

NUOTOLINIU MOKYMŲ metu daug bendravome, daug diskutavome ir net piešinių pritapėme! Toks aktyvus ir geranoriškas bendradarbiavimas su Jumis mus tik dar daugiau įkvėpė semtis idėjų ir būdų, kaip nuotolinius mokymus pateikti įdomiai ir prasmingai!

Ir nesvarbu ar namuose ant sofos klausėtės ir sprendėte užduotis ar vaikų balsų fone, tačiau nuotoliniais mokymais esame labai patenkintiir tikimės taip jaučiatės ir JŪS:)

MES JUMS LABAI DĖKINGI!

IKI kitų nuotolinių mokymų!45 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page